16 – kanałowy rejestrator cyfrowy BCS DVR1601SE

Profesjonalne systemy monitoringu wizyjnego wymagają zastosowania najlepszych urządzeń, których właściwości pozwalają na nieprzerwane i niezakłócone funkcjonowanie przez całą dobę i niezależnie od zmiennych uwarunkowań środowiskowych. Jednym z wielu niezastąpionych elementów każdej skutecznej instalacji systemów zabezpieczeń są wielofunkcyjne i wydajne rejestratory cyfrowe DVR.Rejestratory DVR do archiwizacji i prezentacji nagrań z monitoringu umożliwiają kompleksową obsługę niezawodnych kamer przemysłowych, które każdego dnia zapewniają bezpieczeństwo ochranianym miejscom i obiektom. Wybór odpowiedniego rejestratora do kamer powinien nie tylko uwzględniać ilość i rodzaj zastosowanych kamer, ale również specyfikę ochranianego miejsca obserwacji.

Jednym z wielu rejestratorów solidnej firmy BCS, który gwarantuje osiągnięcie wszystkich powyższych zaleceń bezpieczeństwa jest nowoczesny rejestrator cyfrowy BCS-DVR1601SE.

Rejestrator cyfrowy DVR BCS 1601SE w NAPAD.pl

Rejestrator DVR BCS 1601 SE to model przeznaczony do kompleksowej obsługi 16 kanałów, za wykorzystaniem których możliwe jest zsynchronizowanie i obsługa do 16 kamer CCTV pracujących całkowicie niezależnie od siebie.

Niezależnie od ilości podłączonych kamer do telewizji przemysłowej, wszystkie urządzenia funkcjonują w sposób autonomiczny, co gwarantuje wysoką niezawodność systemu obserwacji nawet w sytuacjach chwilowej przerwy w rejestracji obrazu z jednej z kamer.

Obsługa zaawansowanego trybu pracy pentaplex gwarantuje nie tylko swobodną kontrolę nad siecią kamer przemysłowych, ale zapewnia również sposobność do jednoczesnego dokonywania kopii zapasowej nagrań, transferu ich za pomocą infrastruktury sieciowej, czy prowadzeniu aktywnego podglądu i odtwarzaniu zapisanych materiału video.

Wśród parametrów technicznych, na które warto zwrócić uwagę, znajdują się między innymi następujące: wyjście HDMI, wydajna kompresja H.264, archiwizacja na dyskach do 3 terabajtów, poprzez USB lub LAN, dwukierunkowy tor audio, menu w języku polskim czy zdalne sterowanie myszką oraz pilotem.

Rejestrator cyfrowy BCS DVR-1601SE w NAPAD.pl

Rejestrator cyfrowy BCS-DVR1601SE posiada także interfejs RS485, dzięki któremu możliwe jest sterowanie pracą kamer szybkoobrotowych PTZ . Dodatkowym atutem rejestratorów BCS jest sposobność do dostępu do kamer i podgląd obrazu na urządzeniach mobilnych.

Niezależnie od wybranego modelu, dobre rejestratory wideo z powodzeniem uzupełnią każdy system zabezpieczeń dostarczając możliwość do niezawodnej i wydajnej obsługi kamer do monitoringu.

Jeżeli jesteś zainteresowany niezawodnymi rejestratorami do kamer przemysłowych, to zobacz bogatą ofertę sklepu NAPAD.pl zawierającą najlepsze urządzenia w najniższych cenach.

Najniższe ceny w sklepie NAPAD.pl

 

Leave a Reply

Powered by WordPress | Semantyczna platforma publikacji ...