Bezpieczny dom – postaw na wysokiej jakości monitoring!

Kamera przemysłowa AT515

Jeśli chcesz, aby w twoim domu zawsze wszystko było należycie chronione, obawiasz się, że każdy twój wyjazd może być okazją do kradzieży, wtedy warto zainteresować się jakimiś systemami monitoringu. Dzisiaj telewizja przemysłowa to nie tylko domena dużych biurowców oraz instytucji, ale też można przygotować odpowiedni system przeznaczony do użytku domowego. Zajmuje się tym wiele specjalistycznych firm, które potrafią zając się nim od A do Z, ale ktoś, kto orientuje się w tej kwestii, może również zabrać się za to samodzielnie.

Kamera przemysłowa AT515Na pewno niezbędne są dobrej jakości kamery przemysłowe, przy tym również warto poszukiwać takich, które nie są zbyt drogie. Jedną z ciekawych propozycji w tej dziedzinie jest model AT515 z przetwornikiem 1/3” CCD SONY Super HAD II. W tym przypadku monitoring będzie mógł naprawdę działać bez zarzutu. Ta kamera przemysłowa posiada rozdzielczość równą 600 TVL, obiektyw 2.8-12 mm oraz 30 diod LED, które zapewniają jej zasięg do 35 metrów. Dodatkowo można do niej dokupić też kilka użytecznych akcesoriów, na przykład specjalny uchwyt do kamery.

Montaż urządzenia nie jest trudny, ale trzeba pamiętać, że lepiej zawsze powierzyć to profesjonalistom. Kamerę AT515 możemy zamontować w różnych pozycjach, na ścianach oraz na suficie, zatem znajdziemy na pewno dla niej odpowiednią lokalizację. Dodatkowo warto wskazać, że będzie ona nadawała się zarówno do wnętrza nieruchomości, jak i na zewnątrz. Jej solidna i odporna na uszkodzenia obudowa to jej kolejna zaleta. Jest to zatem ciekawa propozycja do domu.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Semantyczna platforma publikacji ...