Kamera przemysłowa BCS-B700DN-ICR – skuteczność w zachęcającej cenie

Systemy telewizji przemysłowej, w szczególności profesjonalne, muszą posiadać niezawodne kamery. To właśnie kamera jest tym urządzeniem, od którego zależy najwięcej w monitoringu, dlatego też powinna być ona odpowiedniej jakości i dopasowana do miejsca, w którym ma być stosowana.

Kamera przemysłowa BCS-B700DN-ICR to model przeznaczony do pracy całodobowej w systemach monitoringu wizyjnego. Wyposażono ją w sprawdzony przetwornik Sony Effio, funkcje poprawiające zacznie analizę oraz korekcję obrazu, a także menu OSD. Wszystko to powoduje, że kamera ta zarówno w kolorze, jak i w trybie B/W może zapewnić najlepszej jakości obraz. Plusem jest mechaniczny filtr podczerwieni. Dzięki niemu kamera może pracować nie tylko w dzień, ale również w nocy. Zastosowano w niej także system detekcji ruchu podzielony na 4 strefy, elektroniczną stabilizację obrazu oraz strefy prywatności. Plusem dodatkowo jest opcja personalizacji, dlatego kamera ta może być idealnie dobrana do konkretnego miejsca, w którym ma być zastosowana – dzięki temu monitoring będzie optymalny. Kamera przemysłowa BCS-B700DN-ICR przeznaczona jest szczególnie do zastosowania w profesjonalnych systemach telewizji przemysłowej, zarówno do ochrony domu, jak i w przypadku firm, placów czy innego rodzaju obiektów.

Kamera przemysłowa BCS B700DN

Jesteś zainteresowany zakupem kamery przemysłowej BCS-B700DN-ICR z możliwością montażu obiektów C/CS? Skontaktuj się z specjalistą działu handlowego sklepu internetowego NAPAD.PL. Otrzymasz fachową pomoc w doborze odpowiedniego obiektywu do tej kamer jak i również inne cenne informacje umożliwiające stworzenie profesjonalnego systemu monitoringu CCTV.

Niskie ceny i atrakcyjne rabaty - NAPAD.pl

 

One Response to “Kamera przemysłowa BCS-B700DN-ICR – skuteczność w zachęcającej cenie”

  1. Jerzy Cieślar pisze:

    Poszukujemy kamer zewnętrznych(ewentualnie kamera + obudowa) z wyjściem alarmowym przekaźnikowym o jak najkrótszym czasie trwania impulsu alarmowego po wykryciu ruchu w zaznaczonym obszarze kadru.

    Z pozdrowieniami Jerzy Cieślar

Leave a Reply

Powered by WordPress | Semantyczna platforma publikacji ...