Niezawodny rejestrator cyfrowy NVR4

Rejestrator NVR4

Do tego, aby cała sieć monitoringu dobrze działała, potrzebne są nie tylko zwykłe kamery, ale również kilka innych urządzeń. Jednym z nich w przypadku sieci monitoringu IP jest rejestrator cyfrowy. To on pozwala na połączenie ze sobą różnego rodzaju kamer, dzięki niemu możliwa jest archiwizacja nagrań, nagrywanie może odbywać się w przypadku różnych modeli także bez komputera. Jakie sieciowe rejestratory cyfrowe są godne polecenia? Z pewnością warto wskazać tutaj na model NVR4, który odznacza się dobrymi parametrami technicznymi i przy tym niezawodnością.

Ten model urządzenia pozwalana na używanie wraz z nim czterech kamer megapikselowych lub IP. Współpracuje on między innymi z kamerami takich marek jak AirLive, Sony, Panasonic, Axis, więc generalnie z większością tych dostępnych na rynku. Posiada on detekcję ruchu oraz detekcję sensoryczną, pozwala na archiwizację 2 x HDD Sata II, 2 x USB, LAN i obsługuję kompresję wideo H.264 i MPEG4, MJPEG (dla kamer IP), co czyni pod tym względem z niego naprawdę dobre urządzenie.

Rejestrator NVR4Rejestrator cyfrowy NVR-4 świetnie nadaje się zarówno do domu, jak i do małych firm, gdzie nie trzeba tworzyć sieci składających się z dużej liczby kamer. Posiada on przyjazne menu, jest ono przejrzyste, oparte na systemie operacyjnym Linux. To także urządzenie niezawodne, wszystkie podłączone do niego kamery są bardziej stabilne oraz efektywne pod względem swojej pracy. Rejestrator współpracuje też z urządzeniami mobilnymi, więc można mieć dzięki niemu podgląd z kamer praktycznie na całym świecie

Leave a Reply

Powered by WordPress | Semantyczna platforma publikacji ...