Nowe modele kamer z Sony Effio i menu OSD

Nowe kamery przemysłowe z oświetlaczem podczerwieni i menu OSD w NAPAD.pl

Oferta sklepu internetowego Napad.pl powiększyła się o niezawodne i efektywne w każdych warunkach kamery przemysłowe z przetwornikiem obrazu Sony Effio oraz ekranowym menu. Różnorodność kamer z oświetlaczem podczerwieni dostępnych w katalogu produktów przeznaczonych do telewizji przemysłowej umożliwia wybór kamery dostosowanej do specyfiki konkretnego miejsca obserwacji. Dostępne są zarówno modele kamer ze stałą wartością ogniskowej, jak również szereg kamer ze swobodnie regulowanym obiektywem. Jakość wykonania, mocne oświetlacze podczerwieni, wielość dodatkowych funkcji korekcji obrazu oraz wysokie rozdzielczości pracy to wybrane cechy identyfikujące każdą z nowych kamer do monitoringu.

Kamera kolorowa AT DI560E Effio w NAPAD.pl

Kamera kolorowa AT DI560E z przetwornikiem Effio jest kamerą idealną do całodobowych systemów monitoringu wizyjnego. Wbudowany w urządzeniu mocny oświetlacz podczerwieni gwarantuje nieprzerwaną pracę kamery bez względu na zmieniający się poziom oświetlenia w obszarze obserwacji. Kamera przechwytuje szczegółowy i wyrazisty obraz w oparciu o wydajny przetwornik obrazu Sony Effio, który na bieżąco zabezpiecza prawidłowość rejestrowanych nagrań. Efektywność monitoringu zapewnia zainstalowany w urządzeniu czujnik, który automatycznie steruje pracą oświetlacza podczerwieni i utrzymuje odpowiedni poziom naświetlenia obserwowanego obiektu.

Kamera z oświetlaczem podczerwieni AT DVI560E Effio OSD w NAPAD.pl

 

Kamera analogowa AT DVI560E Effio OSD to niezastąpiony element każdej instalacji telewizji przemysłowej. Urządzenie wyposażone jest w szereg zaawansowanych funkcji korekcji obrazu oraz inteligentne systemy personalizacji prowadzonego monitoringu. Kamera zapewnia dowolną regulację obiektywu w zakresie od 2.8 do 12mm i umożliwia natychmiastowy dostęp do ustawień kamery poprzez menu OSD sterowane joystickiem zlokalizowanym na przewodzie kamery. Kamera kolorowa z oświetlaczem podczerwieni AT DVI 560 E Effio OSD rejestruje dokładny i czytelny obraz w kolorze w rozdzielczości 650TVL oraz aż 700TVL w trybie nocnym. Sposobność do wyznaczenia wybranych stref prywatności oraz możność określenia parametrów systemu detekcji ruchu znacząco zwiększają bogatą funkcjonalność kamery.

Kamera kolorowa AT TI560E Effio z menu OSD w NAPAD.pl

Kamera przemysłowa AT TI560E Effiio wyposażona została w mocny oświetlacz podczerwieni dalekiego zasięgu oraz obiektyw o stałej ogniskowej 3.6mm. Wyznaczony zakres i stały kąt obserwacji kamery pozwala na szybką instalację i użycie urządzenia bez konieczności dodatkowego konfigurowania optyki kamery. Komfort obsługi kamery AT TI 560 E Effio gwarantuje ekranowe menu OSD sterowane za pośrednictwem joysticka umieszczonego na przewodzie kamery. Urządzenie oferuje również wiele dodatkowych funkcji analizy i poprawy jakości rejestrowanych obrazów oraz zaawansowane systemy detekcji i maskowania wybranych obszarów obserwacji.

Nowe kamery z oświetlaczem podczerwieni, które wyposażone są w przetwornik obrazu Sony Effio oraz czytelne i intuicyjne menu OSD zapewnią wysoką jakość przechwytywanych nagrań wideo oraz umożliwią realizację efektywnego systemu monitoringu wizyjnego.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z działem handlowym sklepu internetowe Napad.pl.

Życzymy udanych zakupów!

Leave a Reply

Powered by WordPress | Semantyczna platforma publikacji ...