Parametry techniczne – rejestrator cyfrowy BCS-DVR1602S / BCS-DVR-1604LE-SL

Rozbudowana sieć monitoringu wymaga również specjalistycznego sprzętu. Właśnie taki będzie mógł zapewnić świetne wyniki oraz oczywiście wysokie bezpieczeństwo. Jednym z bardzo ważnych elementów są rejestratory.

Rejestrator cyfrowy BCS-DVR1602S / BCS-DVR-1604LE-SL to urządzenie, które jest ważne wówczas, gdy chodzi o prawidłowy podgląd i zapisanie wszystkich ważnych informacji zarejestrowanych przez kamery. W tym przypadku zaprezentowany rejestrator posiada 16 kanałów, w tym także wyjścia audio takie jak 1 x BNC +1 x VGA + 1 x SPOT. Nie posiada on wyjścia HDMI. Urządzenie obsługuje wysoką prędkość zapisu, pozwala na odtwarzanie wszystkich kanałów jednocześnie oraz ma kompresję H.264, więc dzięki niemu można nawet duże pliki zapisywać w postaci mniejszych. Archiwizacja możliwa jest dzięki zastosowaniu dwóch dysków SATA o pojemności do 3 terabajtów. Dostępne są też dwa porty USB oraz opcjonalnie zakupić można nagrywarkę DVD. Interfejs pozwala na zdalne sterowanie myszką i pilotem, możliwość podłączenia pulpitu oraz sterowanie kamerami obrotowymi. Zainstalowano wejścia i wyjścia alarmowe. Zaprezentowany rejestrator cyfrowy jest świetnym urządzeniem, które będzie sprawdzało się w monitoringu. Dzięki niemu użytkownik ma natychmiastowy dostęp do wszystkich ważnych danych. Możliwe jest również skorzystanie z interfejsu sieciowego oraz podgląd obrazu poprzez urządzenia mobilne o różnych systemach, na przykład Windows Mobile, Android, Apple czy BlackBerry. Wszystko razem składa się na bardzo efektywnie działający sprzęt.

Rejestrator cyfrowy BCS-DVR1602S / BCS-DVR1604LE-SL współpracuje z kamerami przemysłowymi dostępnym w sklepie internetowym NAPAD.PL. Jesteś zainteresowany zakupem rejestratora? Skontaktuj się z specjalistą działu handlowego – oferujemy atrakcyjne RABATY CENOWE oraz POMOC w doborze odpowiednich kamer dla profesjonalnego systemu monitoringu CCTV.

Najlepsze ceny w NAPAD.PL!!!

Leave a Reply

Powered by WordPress | Semantyczna platforma publikacji ...