Przewód CTF-113 Tri-shield – wysoka jakość w niskiej cenie

Przewód koncentryczny CTF-113 Tri-shield w NAPAD.pl

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości przewodów koncentrycznych, które swoją funkcjonalnością umożliwiają wszechstronne zastosowania w wielu różnych instalacjach, to warto zwrócić szczególną uwagę na kabel CTF-113 Tri-shield.

Przewód koncentryczny CTF-113 Trishield To doskonała propozycja wszędzie tam, gdzie należy efektywnie rozprowadzać sygnał audiowizyjny z zachowaniem efektywności i bezpieczeństwa transmisji sygnału.

Przewód CTF113 może być także wykorzystany jako kabel antenowy, aby za jego pomocą odbierać zarówno telewizję naziemną i satelitarną. Przewód ten charakteryzuje się między innymi niskim tłumieniem i szerokim zakresem częstotliwości. Kabel ma wymiary standardowego przewodu RG6, w związku z czym idealnie nadaje się do obróbki i instalacji przy użyciu narzędzi i materiałów montażowych.

Profesjonalny przewód koncentryczny do CCTV CTF113 posiada wysoki współczynnik ekranowania. Średnica powłoki w przewodzie wynosi 7 mm, sama powłoka jest wykonana z wytrzymałego PCV. Żyła wewnętrzna ma wymiar 1×1.13 mm. CTF-113 Tri-shield to przewód, który jest wyposażony w żyłę miedzianą. Zaletą tego przewodu jest jego atrakcyjna cena i to zarówno za mniejszą, jak i większą długość.

Kabel koncentryczny Trishield CTF113 w NAPAD.pl

Przewód dostępny jest w trzech rodzajach krążków, a mianowicie 100, 200 oraz 500 metrów, więc można dobrać go do zapotrzebowania. Na pewno jego nowoczesna konstrukcja i wytrzymałość powinny zadowolić każdego wymagającego odbiorcę, który dodatkowo poszukuje atrakcyjnych cen. Jeżeli szukasz dobrych przewodów CCTV wysokiej jakości i nie chcesz przepłacać, w takim przypadku sprawdź już teraz przewód CTF-113 Tri-shield i kup go!

Jeżeli szukasz solidnych, odpornych i wydajnych przewodów koncentrycznych w najniższych cenach, to zobacz ofertę produktową sklepu internetowego NAPAD.pl. Znajdziesz tam największy wybór produktów w niskich cenach.

NAPAD.pl - tylko najniższe ceny

Leave a Reply

Powered by WordPress | Semantyczna platforma publikacji ...