Solidna obudowa i funkcjonalność – kamera przemysłowa AT VP220

Jeśli poszukujesz dla siebie wysokiej jakości kamer, wtedy na pewno warto patrzeć nie tylko na parametry obiektywu czy też na przetwornik, ale też trzeba wskazać, że kluczową kwestią nieraz jest obudowa. Należy pamiętać o tym, że nieraz kamery przemysłowe narażone są na różnego rodzaju uszkodzenia wynikające z wandalizmu, dlatego też poszukując rozwiązań do miejsc, gdzie jest takie ryzyko, wtedy warto pomyśleć o specjalnych modelach. Jednym z nich jest kamera AT VP220.

Kamera przemysłowa AT-VP220

W tym przypadku mamy do czynienia z połączeniem wysokiej jakości przetwornika Sony Super HAD II oraz doskonałej jakości obudowy. Przypatrzmy się jednak nieco bliżej samym właściwościom kamery, ponieważ monitoring przy jej udziale jest naprawdę funkcjonalny. Ma ona rozdzielczość 600 TVL, czułość 0,5 lux oraz regulowany obiektyw 2.8-11 mm. Do tego warto dodać szereg opcji automatycznie pozwalających na dopasowanie obrazu, zatem jest on przejrzysty oraz szczegółowy.

Wróćmy do samej obudowy modelu AT VP220. Jest ona wykonane z solidnych materiałów, pyłoszczelna oraz wodoszczelna (klasa szczelności IP66). Odporność na uderzenia sprawia, że można montować ją w różnych miejscach, a dzięki temu, że jest ona umieszczona na uchwycie, może obracać się w różne kierunki. Zatem telewizja przemysłowa wykonana przy użyciu tych właśnie kamer to pewność, że nie zawiodą one w nawet bardziej „gorących” sytuacjach, będą działały bez zarzutu przez długi czas oraz zagwarantują doskonałej jakości obraz. Dodatkowo trzeba wskazać, że ich plusem jest niewysoka cena.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Semantyczna platforma publikacji ...