Wielofunkcyjny 7″ telewizor przenośny z tunerem DVB-T

7" telewizor przenośny w NAPAD.pl

Bezprzewodowe monitory do wyświetlania materiału audio-wizualnego oraz łatwego odbioru i prezencji sygnału radiowo-telewizyjnego stanowią niezastąpione urządzenia przydatne zarówno w podróży, jak i w trakcie instalacji i obsługi sieci kamer telewizji przemysłowej. Wśród szerokiej gamy monitorów kolorowych dostępnych na rynku na uwagę zasługuje 7 calowy przenośny telewizor z tunerem DVB-T.

Dzięki telewizorowi przenośnemu 7″ z DVB-T możliwe jest oglądanie telewizji i słuchanie stacji radiowych bez konieczności fizycznego podłączania urządzenia do anteny lub innych źródeł przekazujących sygnał AV. TV LCD okaże się pomocny nie tylko w miejscach oddalonych od źródeł sygnału audiowizualnego – takich jak kempingi, czy samochody, ale służyć będzie pomocą także do podglądu obrazu z kamer do monitoringu.

Przenośny telewizor LCD z DVBT wyposażony został w szeroki, panoramiczny ekran w wielkości 7’’ i możliwość wyświetlania filmów w wysokiej rozdzielczości 480 x 234 pikseli. Każdy użytkownik może ponadto dowolnie określać format prezentowanego obrazu i manualnie ustawić projekcję nagrań w proporcjach 4:3 lub 16:9.

Panel sterowania w 7" przenośnym TV LCD w NAPAD.pl

Monitor kolorowy 7″ posiada wiele rozmaitych wejść stwarzających możliwość do skutecznego dostarczenia sygnału AV do urządzenia poprzez  wejścia antenowe RF, AV JACK 3,5mm, video CVBS oraz wyjścia AV JACK 3,5mm, słuchawkowe 3,5mm. Dostępne wyjścia telewizora pozwala dodatkowo na transfer obrazu i wizji do monitorów kolorowych i urządzeń systemu nagłośnień.

Zaletą bezprzewodowego telewizora przenośnego 7″ jest również port USB oraz slot kart SD, dzięki którym możliwe jest natychmiastowe odtwarzanie i zapisywanie plików audio/video na przenośnych pamięciach danych. Sterowanie funkcjonalnością monitora odbywa się za pośrednictwem poręcznego pilota zdalnego sterowania i przy wykorzystaniu czytelnego i przejrzystego menu OSD.

Przenośny TV LCD z podstawą w NAPAD.pl

Inteligentne funkcje odtwarzania nagrań i napisów, telegazety oraz automatycznego skanowania i EPG (Electronic Program Guide) ułatwiają obsługę urządzenia i znacząco podnoszą komfort pracy z telewizorem. Akcesoria dołączane do monitora, wśród których znajduje się zasilacz i antena, gwarantują wielogodzinną i bezproblemową pracę urządzenia.

Bogate właściwości przenośnego telewizora LCD z wbudowanym tunerem DVB-T i slotem kart SD zapewnią natychmiastowy dostęp do ulubionych programów i nagrań w każdym miejscu, o każdym czasie, a możliwość oglądania obrazu z kamer na ekranie monitora i przy zastosowaniu kompatybilnych akcesoriów CCTV rozszerza możliwe zastosowania telewizora.

Jeżeli chciałbyś wiedzieć więcej o szerokich właściwościach kolorowych monitorów do precyzyjnego i zdalnego wyświetlania obrazu, koniecznie odwiedź stronę sklepu internetowego NAPAD.pl, w której znajdziesz największy wybór monitorów w najniższych cenach.

Największy wybór i najlepsze ceny tylko w NAPAD.pl

Leave a Reply

Powered by WordPress | Semantyczna platforma publikacji ...