Full HD w monitoringu, czyli LCD Philips BDL4245E 42”

Jeżeli poszukuje się właściwych urządzeń do monitoringu, nie można oczywiście zapomnieć o wysokiej jakości monitorach. To właśnie między innymi one są w stanie zagwarantować wysokie bezpieczeństwo przy monitoringu 24 godziny na dobę. Wtedy, gdy szuka się produktów wysokiej jakości, warto zwrócić uwagę na model LCD Philips BDL4245E 42”.

To monitor o dużej przekątnej, która wynosi aż 42 cale, rozdzielczość obrazu w nim wynosi maksymalnie 1920×1080 pikseli, a format wyświetlanego obrazu do 16:9. Wszystko to gwarantuje bardzo czysty i krystalicznie klarowny obraz, który pozwoli na dostrzeżenie na nim nawet najmniejszych poruszeń. Monitor LCD Philips BDL4245E 42” zostało wyposażone także w komplet wejść takich jak HDMI. VGA, DVI-D, BNC, audio i dodatkowo wyjść VGA, BNC, audio. To zapewnia bardzo skuteczną komunikację z innymi urządzeniami oraz możliwość wyświetlania obrazu w Full HD. Dzięki temu, że można na nim wyświetlać informacje przez 24 godziny na dobę, doskonale nadaje się on również jako wyświetlacz reklamowy. Obsługa urządzenia dzięki wbudowanemu menu oraz łatwym podłączeniom jest banalnie prosta. Dodatkowo też monitor ma wbudowany głośnik 10 W oraz potrafi oszczędzać energię w trybie Smart Power. Dla jeszcze większego bezpieczeństwa wyposażono go w blokadę antykradzieżową. Komunikacja z innymi urządzeniami odbywa się poprzez interfejsy ethernet oraz RS232C. Zaprezentowany model to zatem rzeczywiście bardzo funkcjonalne, wytrzymałe urządzenie, czego świadectwem też jest jego wysoka sprzedaż.

Monitor LCD Philips BDL 4245E 42″, dzięki współpracy z rejestratorami cyfrowymi umożliwia stworzenie profesjonalnego systemu telewizji przemysłowej.

Jesteś zainteresowany zakupem monitora LCD Philips BDL 4245E 42″? Skontaktuj się z działem handlowym sklepu internetowego NAPAD.PL – oferujemy atrakcyjne RABATY CENOWE oraz POMOC w doborze odpowiednich elementów w celu stworzenie sytemu monitoringu CCTV.

Najlepsze ceny w NAPAD.PL!!!

Leave a Reply

Powered by WordPress | Semantyczna platforma publikacji ...