Nowoczesny rejestrator DVR BCS-DVR0401QE

W systemie monitoringu wizyjnego, który zabezpiecza dom, firmę, czy rozleglejsze obszary obserwacji, zawsze warto wybierać tylko takie urządzenia CCTV, które swoją funkcjonalnością i niezawodnością zapewnią efektywność dokładnego systemu zabezpieczeń. Niezakłócona rejestracja obrazu z kamer, która jest jednym z istotnych elementów solidnej instalacji zabezpieczeń, wymaga zastosowania najlepszych rejestratorów cyfrowych, które w sposób kompleksowy obsłużą i skoordynują pracę kamer przemysłowych.

Jednym z wielu niezawodnych rejestratorów DVR do monitoringu jest nowy wideorejestrator DVR0401QE firmy BCS. Jest to nowoczesne urządzenie, które funkcjonuje w wielozadaniowym trybie pracy pentaplex i dzięki temu daje wysoką wydajność przy przeglądaniu wszystkich obrazów z kanałów jednocześnie oraz wykonywaniu innych czynności, na przykład zgrywaniu obrazu na nośniki.

Zastosowana w rejestratorze DVR 0401 QE kompresja H264 pozwala na poczynienie znacznych oszczędności w całkowitej ilości miejsca potrzebnego do archiwizacji plików z nagraniami do monitoringu. Znaczna redukcja rozmiaru danych pozwala na zapis większej ilości materiału audio-video na tych samych nośnikach danych.

Rejestrator wideo DVR BCS 0401 QE w NAPAD.pl

Rejestrator video umożliwia obsługę dysków twardych o maksymalnej pojemności wynoszącej aż 3 TB danych. Dostępne porty USB oraz interfejs LAN gwarantują szybką i bezproblemową komunikacje z przenośnymi pamięciami masowymi oraz kompatybilnymi urządzeniami transferującymi pliki poprzez sieć.

Urządzenie wyposażone zostało także w interfejs umożliwiający sterowania kamerami przemysłowymi z głowicami szybkoobrotowymi PTZ. Dwukierunkowy tor audio daje szansę do kompleksowej obsługi systemu audio w kompatybilnych urządzeniach.

Ważną funkcją, którą powinien posiadać każdy nowoczesny rejestrator, w tym ten także może się nią pochwalić, jest podgląd obrazu przez sieć, na przykład przez przeglądarkę internetową albo dedykowane programy. W ten sposób można oglądać obraz z kamer nawet na swojej komórce czy tablecie.

Akcesoria rejestratora BCS DVR-0401QE w NAPAD.pl

Rejestrator wideo BCSDVR0401QE to zatem nowoczesne i w pełni funkcjonalne urządzenie cyfrowe przeznaczone do systemów CCTV rejestrujących obraz za pomocą maksymalnie czterech kamer telewizji przemysłowej. Wszechstronność, niezawodność i solidne wykonanie rejestratorów cyfrowych zagwarantuje skuteczność instalacji monitoringu i zapewni kompleksowe bezpieczeństwo każdemu z ochranianych miejsc  czy obiektów.

Więcej o dobrych i niedrogich rejestratorach cyfrowych dowiesz się z oferty sklepu internetowego NAPAD.pl, w którym znajdziesz najlepsze rozwiązania do monitoringu w najniższych cenach i z atrakcyjnymi rabatami cenowymi.

Niskie ceny i atrakcyjne rabaty - NAPAD.pl

Leave a Reply

Powered by WordPress | Semantyczna platforma publikacji ...